2023/09/11: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• wizyty studyjne

dla studentów trzeciego roku studiujących na kierunkach przypisanych do dyscyplin „nauki fizyczne” oraz „inżynieria materiałowa” w ramach realizacji zadania „Program rozwoju kompetencji i przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy”.

Jednodniowe wizyty studyjne w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego „Solaris” odbędą się w dniach 5 i 6 października 2023.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie http://power3.5.fis.agh.edu.pl/index.php/regulaminy/ (Regulamin odbywania wizyt studyjnych / Załączniki 1-5).

Wypełnione i wydrukowane formularze (załączniki nr 1-5) proszę składać w dziekanacie (budynek D-10, pokój 18).

Termin składania wniosków upływa dnia 29 września 2023 o godz. 15:00.

2018/11/30: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• szkolenie dotyczące wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych (Excel)
  • szkolenie dotyczące wykorzystania arkuszy kalkulacyjnych (Excel) z rozbudowaną częścią dotyczącą tabel przestawnych, makr i VBA
  • szkolenia dotyczące tworzenia i wykorzystania baz danych (Access)

dla pracowników dziekanatu WFiIS w ramach realizacji zadania „Podniesienie kompetencji kadry administracyjnej (szkolenia podnoszące kompetencje informatyczne)”.

Termin składania wniosków upływa 23 grudnia 2018 o godz. 15:00 u koordynatora projektu.

2019/04/22: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• programy stażowe

dla studentów kierunków: Fizyka Techniczna, Fizyka Medyczna, Informatyka Stosowana.

Termin składania wniosków upływa 23 maja 2019 o godz. 15:00 u koordynatorów staży.

2019/10/25: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• szkolenie pracowników dotyczące kompetencji miękkich

dla pracowników dziekanatu WFiIS w ramach realizacji zadania „Podniesienie kompetencji kadry administracyjnej (szkolenia podnoszące kompetencje miękkie)”.

Termin składania wniosków upływa 8 listopada 2019 o godz. 15:00 u koordynatora projektu.

2020/02/25: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• szkolenie pracowników dotyczące kompetencji językowych

dla pracowników dziekanatu WFiIS w ramach realizacji zadania „Podniesienie kompetencji kadry administracyjnej (szkolenia podnoszące kompetencje językowe)”.

Termin składania wniosków upływa 13 marca 2020 o godz. 15:00 u koordynatora projektu.

2021/10/15: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• szkolenie pracowników dotyczące kompetencji językowych

dla pracowników administracyjnych WFiIS w ramach realizacji zadania „Podniesienie kompetencji kadry administracyjnej (szkolenia podnoszące kompetencje językowe)”.

Termin składania wniosków upływa 26 października 2021 o godz. 15:00 u koordynatora projektu.

2022/07/12: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• certyfikowane szkolenie przygotowujące studentów WFiIS do egzaminu na uprawnienia IOR-1Z oraz IOR-1R

dla studentów WFiIS w ramach realizacji zadania „Program rozwoju kompetencji i przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy”.

Szkolenie odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia (najprawdopodobniej w dwa następujące po sobie weekendy).

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie http://power3.5.fis.agh.edu.pl/index.php/regulaminy/ (Regulamin odbywania szkoleń dla studentów / Załączniki 1 i 2).

Termin składania wniosków upływa 18 lipca 2022 o godz. 13:00 w Dziekanacie (D-10 p. 18).

2022/09/16: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 oraz 22-23 października.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie http://power3.5.fis.agh.edu.pl/index.php/regulaminy/ (Regulamin odbywania szkoleń dla studentów / Załączniki 1-5).

Osoby, które zarejestrowały się na szkolenie w lipcu, a nie uczestniczyły w edycji letniej kursu, prosimy o potwierdzenie drogą mailową (joanna.chwiej@fis.agh.edu.pl) woli udziału w jesiennej edycji szkolenia. Pozostałe osoby wydrukowane i wypełnione formularze (załączniki 1-5) mogą składać w dziekanacie (budynek D-10, pokój 18).

Termin składania wniosków/potwierdzenia chęci udziału upływa dnia 30 września 2022 o godz. 13:00.

2023/03/07: Informujemy o rozpoczęciu naboru na

• wizyty studyjne

dla studentów WFiIS studiujących na kierunkach przypisanych do dyscypliny „nauki fizyczne” w ramach realizacji zadania „Program rozwoju kompetencji i przygotowanie studentów do wejścia na rynek pracy”.

Wizyta w Narodowym Centrum Badań Jądrowych odbędzie się w dniach 30-31 marca 2023.

Termin składania wniosków upływa dnia 15 marca 2023 o godz. 15:00.